1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

POLEĆ NASZ SALON I SERWIS RODZINIE I ZNAJOMYM

O nas

Firma Alta Filipkowscy Spółka jawna swoją siedzibę posiada w Ełku. Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. W Suwałkach działamy od 2016r. Od maja 2019r. TOYOTA SUWAŁKI  jest Autoryzowaną Stacją Dealerską.

Oferujemy wyjątkowo bezpieczne samochody  z różnych segmentów oraz szeroki wachlarz usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów:

  • · sprzedaż samochodów nowych i używanych,
  • · autoryzowany serwis,
  • · naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • · sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów,
  • · ubezpieczenia
  • · finansowanie zakupów (kredyt, leasing, leasing smart plan, kredyt smart plan


Prowadzimy także sprzedaż samochodów używanych zgodnie z programem Toyota PEWNE AUTO.  Z bogatą ofertą tych samochodów możecie się Państwo zapoznać  w zakładce samochody używane.
Do dyspozycji Państwa posiadamy samochody do jazd testowych, obecnie oferowanych modeli Toyoty i Lexusa oraz możliwość skonfigurowania i zamówienia samochodu.


Toyota PEWNE AUTO  to profesjonalny system sprzedaży samochodów używanych, w ramach którego oferujemy: roczną gwarancję, pewną jakość samochodu poprzez szczegółowe badania techniczne, zakup w pewnej firmie - u autoryzowanego dealera Toyoty. Samochody używane sprzedawane przez nas mają prawdziwy przebieg, znaną historię eksploatacji i nie posiadają obciążeń prawnych. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi oraz korzystne oferty finansowania i ubezpieczenia samochodów używanych.
Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą. Posiadamy specjalistyczne stanowiska serwisowe oraz ekspercki zespół mechaników, który pracuje z wykorzystaniem najlepszych na świecie narzędzi serwisowych.
Motoryzacja jest naszą pasją. Cieszymy się, że także w Suwałkach możemy reprezentować markę Toyota, która zajmuje czołowe miejsce wśród światowych marek. Wkładamy wiele starań by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.


Życzymy Państwu wielu niezapomnianych wrażeń za kierownicą Waszej Toyoty i zapraszamy na jazdy testowe do naszego salonu w Suwałkach.
Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i flotowych.